Koszulki Polo IMPROVE

Wygoda w najlepszym stylu – koszulki polo wyborem stylowego mężczyzny!

Gdybyśmy mieli wskazać ten element męskiej garderoby, który nie jest ze wszech miar sportowy ani elegancki zarazem, ale łączy w sobie wszystkie zalety obu tych klimatów, bez wahania wykrzyknęlibyśmy: Chodzi o polówkę! Tak, koszulka polo to taki model, który w szafie stylowego mężczyzny znaleźć się po prostu musi (i to najlepiej nie w pojedynkę, a w co najmniej kilku egzemplarzach).

Jak znaleźć koszulkę idealną? 

Polski produkt, w przypadku którego połączono walory natury estetycznej oraz funkcjonalność…brzmi jak modowe życzenie, ale na szczęście istnieje on naprawdę! Z wielką dumą przedstawiamy granatową koszulkę polo stworzoną w stu procentach z najwyższej jakości bawełny, pasującą do wielu męskich outfitów. Będzie służyła przez wiele lat, niezmiennie prezentując się świetnie. Nie rozciąga się ani nie kurczy, świetnie układając się na sylwetce. Latem nosić ją można samodzielnie, zimą świetnie sprawdzi się pod klasycznym swetrem z dekoltem w serek lub tym rozpinanym. Klasyczna elegancja w połączeniu z maestrią wykonania dała nadspodziewanie dobre efekty!

Klasyka czy oryginalność?

Miłośnicy klasyki z pewnością postawią na takie barwy swoich polówek, jak choćby biel, granat czy czerń. Ale nie ci, którzy są fanami nietuzinkowych rozwiązań modowych! Dla nich pomarańczowy egzemplarz oryginalnym wykończeniem w klimacie folkowym to wręcz spełnienie modowych marzeń!!

Pepitka jest jednym z najpopularniejszych na świecie printów. Nie powinno więc nikogo dziwić, że pojawia się w formie wykończenia także w przypadku tego modelu. Klasyka jest bowiem tym, na co warto stawiać w modowej rzeczywistości!

Koszula polo to model z historią, który cieszy się popularnością już od końca lat dwudziestych ubiegłego wieku. I nic nie wskazuje dziś na to, aby cokolwiek miało się w tej kwestii zmienić. Modny mężczyzna wszak bardzo chętnie wybiera elegancję w stylu sportowym!